Trik, ako čo najlepšie využiť nepohodlný a nepoužívaný roh komory a garáže

Snažíte sa do svojho malého a milovaného domova vtesnať všetko potrebné? Potom určite viete, že je to náročná úloha, ktorá sa však dá zvládnuť. Stačí sa zamerať na často nevyužité rohy, ktoré môžete vďaka správnemu skladovému riešeniu veľmi dobre využiť.

Efektívne využívanie priestoru je predsa základ dobre zorganizovaného a funkčného domova či pracovného prostredia. A práve rohy miestností, ktoré sú často prehliadané a nevyužité, vám môžu na tento účel naozaj dobre poslúžiť a poskytnúť cenný úložný priestor.

Stačí zamerať svoju pozornosť na efektívne využitie nepohodlných a nevyužitých rohov komory a garáže pomocou kvalitných rohových kovových regálových systémov od Majster Regál. Toto unikátne riešenie vám umožní využiť každý centimeter priestoru na maximum, pričom robustné a odolné regály zvládnu aj náročné podmienky, takže ich môžete umiestniť nielen do komory, ale aj garáže alebo pivnice.

Čo je rohový regál?

Rohový regál je kovový policový systém navrhnutý na využitie rohových priestorov miestností. Tieto špeciálne úložné systémy sú vybavené bočnými oceľovými nosníkmi konštruovanými do 45 stupňového uhla, čím umožňujú maximálne využitie každého rohu. Takýto dizajn zabezpečuje, že ani jedna stena nezostane nevyužitá, čo je ideálne pre premenenie každej voľnej plochy rohu miestnosti na praktický odkladací priestor.

Systémy sú dostupné v dvoch verziách povrchovej úpravy: zinkované a lakované. Zinkové regály sú vyrobené z oceľových komponentov chránených zinkom, čo im poskytuje vysokú odolnosť voči korózii a hrdzi. Lakované regály sú v elegantnej antracitovej sivej farbe s jemnou štruktúrou, ktorá chráni regál pred mechanickým poškriabaním a je zároveň vhodná do interiéru ladeného v industriálnom štýle. Najdôležitejšie ale je, že obe verzie sú vysoko kvalitné a na použitie v praxi veľmi spoľahlivé.

Čím sú kovové rohové regály výnimočné?

Maximálne využitie priestoru je prvá výhoda, ktorú vám toto efektívne skladové riešenie ponúka. Rohové regály naplno využívajú každý roh miestnosti, čím poskytujú viac úložného priestoru. Aby ste ale mohli toto unikátne organizačné riešenie naplno využiť, je potrebné, aby bolo maximálne odolné, čo nie je v prípade regálov od Majster Regál najmenší problém.

Vysokokvalitné materiály použité pri ich výrobe im zabezpečujú dlhú životnosť a odolnosť voči poveternostným podmienkam. Poteší vás aj jednoduchá montáž bez potreby špeciálneho náradia. Regály si môžete prispôsobiť a upraviť možným nastavením výšky políc, z ktorých každá jedna unesie 250 kg pri rovnomernom rozložení záťaže.

Montáž, s ktorou si poradí každý

Ďalšia vec, ktorá vás pri vytváraní efektívneho úložného priestoru v komore alebo garáži s pomocou kovových rohových regálov poteší, je ich jednoduchá montáž.

Na celý proces vám stačí gumené kladivo a ochranné rukavice. Regály sa dávajú do hromady pomocou plug-in a RIVET systému, čo umožňuje rýchlu montáž za pár minút. Police môžu byť umiestnené do stojín podľa vašich potrieb, pričom najnižšia polica musí byť vo výške maximálne 20 cm. Ku každému regálu tiež dostanete jednoduchý a podrobný návod, ako na to. Na internetovej stránke si za týmto účelom dokonca môžete pozrieť aj krátke video.

Šírka rohového regálu je (v závislosti od konkrétneho modelu) 64,5 cm, výška 180 cm a hĺbka 45 cm, čo poskytuje dostatok priestoru na ukladanie rôznych predmetov.

Rohové kovové regály sú teda ideálnym riešením pre efektívne využitie nepohodlných a nevyužitých rohov komory alebo garáže. Ako príjemný bonus poteší ich jednoduchá montáž, vysoká nosnosť a flexibilita, čo sú zároveň vlastnosti, ktoré robia z týchto regálov najlepšiu voľbu pre každého, kto hľadá praktické a spoľahlivé úložné riešenie.

Zdroj obrázka: Pixel-Shot/Adobestock.com

Ohodnotiť článok

Najnovšie články

Podobné články