Užite si leto v hojdacej sieti

Leto sa blíži a vy by ste ho chceli povýšiť, aby bolo o poznanie lepšie? Stačí si zadovážiť hojdaciu sieť a letný oddych bude na tej najvyššej úrovni.

Sieť, slnko a čerstvý vzduch

Hojdacie siete sú obľúbenou voľbou na relaxáciu a poskytujú pohodlie, najmä v teplých mesiacoch. Ponúknu vám pohodlný a upokojujúci spôsob, ako si môžete oddýchnuť a užiť si pobyt na čerstvom vzduchu. Hojdacie siete (ozn. aj ako hamaky) sú známe už stáročia a časom sa vyvíjali, aby sa stali univerzálnejšími a odolnejšími. V súčasnosti sa vyrábajú v rôznych dizajnoch, farbách a materiáloch, takže je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým nájsť ideálnu sieť pre vašu záhradu. Ich široký výber nájdete tu: https://di-volio.com/sk/hojdacie-siete.

Vyberajte s ohľadom na tieto faktory

Pri rozhodovaní sa pre konkrétny model do záhrady je potrebné zvážiť niekoľko faktorov. V prvom rade sa chcete uistiť, že je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré vydržia vonkajšie podmienky. Hľadajte také, ktoré sú vyrobené z látok odolných voči poveternostným vplyvom alebo zo syntetických materiálov, ktoré nevyblednú ani sa nezničia, keď sú vystavené slnečnému žiareniu, alebo dažďu. Okrem toho zvážte hmotnostnú kapacitu hojdacej siete, aby ste sa uistili, že dokáže bezpečne zniesť váhu jej používateľov.

Veľkosť hojdacej siete

Ďalším dôležitým aspektom, ktorý je potrebné zvážiť, je veľkosť hojdacej siete. V e-shope https://di-volio.com/sk/ nájdete tú správnu. V závislosti od veľkosti vašej záhrady alebo iného priestoru, kam ju plánujete zavesiť, sa môžete rozhodnúť pre jednoduchú alebo dvojitú hojdaciu sieť. 

Jednoduché hojdacie siete sú ideálne pre jednotlivcov, ktorí chcú relaxovať osamote, zatiaľ čo dvojité hojdacie siete poskytujú dostatok priestoru pre dve osoby, aby mohli pohodlne ležať spolu. Zvážte rozmery hojdacej siete a uistite sa, že sa dobre zmestí do vašej záhrady bez toho, aby preťažila priestor.

Dizajn pre vás

V ponuke sú taktiež viaceré typy – vyhovuje vám klasický model, sieť s drevenými oporami na oboch stranách alebo je pre vás viac praktickou voľbou hojdacia sieť so stojanom?

Nakoniec premýšľajte o štýle a dizajne hojdacej siete. Hojdacie siete sa dodávajú v rôznych vzoroch a farbách, čo vám umožní vybrať si takú, ktorá doplní estetiku vašej záhrady. Či už dávate prednosť živým a pútavým hojdacím sieťam alebo jemnejšiemu dizajnu, napríklad siete v škandinávskom štýle so strapcami, k dispozícii je veľa možností, ktoré vyhovejú vášmu osobnému vkusu.

Zdroj foto: Andrii Spy_k / Shutterstock.com

5/5 - (1 vote)

Najnovšie články

Podobné články