Zerex recenzie a skúsenosti ❤️ pomôže na erekciu? (OVERENÉ)

Zerex je jedným z top produktov na trhu, keď príde reč na tabletky na erekciu. Navrhnutý s ohľadom na jednoduché užívanie, tieto voľnopredajné tabletky sú určené na podporu libida, sexuálnej vitality a erekcie. Ich pozitívne účinky sa prejavia na zlepšení mužskej sexuálnej funkcie vrátane erekcie, ejakulácie a zvýšením sexuálneho apetítu.

V tomto článku preskúmame ich zloženie, účinky, odporúčané dávkovanie a skúsenosti, aby sme vám poskytli kompletnú recenziu.

Zerex a jeho ponuka

V sortimente značky nájdete niekoľko produktov, ktoré pozitívne ovplyvňujú mužskú erekciu a sexuálny apetít. Medzi ne patrí Zerex Klasik, Zerex Extralong a Zerex Ultragold.

Zerex Klasik

zerex klasik

Zerex Klasik je navrhnutý na podporu libida a sexuálnej vitality. Jeho účinné látky, ako čisté výťažky Kotvičníku zemného, L-arginín a Žerucha peruánska, pôsobia aj na lepšiu prekrvenosť, čo zabezpečuje pevnejšiu erekciu.

Zerex Extralong

Zerex Extralong

Zerex Extralong je určený pre tých, ktorých trápi predčasná ejakulácia. Jeho formula je navrhnutá tak, aby predĺžila pohlavný styk, čím zlepšuje sexuálny život a potláča rýchle vyvrcholenie.

Zerex Ultragold

Zerex Ultragold

Zerex Ultragold je špeciálne formulovaný na podporu sexuálnych funkcií muža, najmä v reprodukčnom veku alebo pri snahách o počatie dieťaťa. Jeho zloženie je vhodné aj pre seniorov a tých, ktorí čelia dlhodobému stresu.

Kto ho vyrába?

Zerex je značka, ktorá prináša výživové doplnky vyrábané v USA. Ich distribútorom pre Slovensko a ďalšie európske krajiny je spoločnosť Active life Inv., s.r.o. so sídlom v Trenčíne.

Všetky produkty pod značkou Zerex sú certifikované akreditovanými laboratóriami a spĺňajú prísne normy Úradu verejného zdravotníctva SR. Ich prírodné zloženie je overené pravidelnými testami, čo zaručuje presnosť uvedených údajov o zložení. Tak môžete mať istotu, že dostávate len to najkvalitnejšie.

zerex

Čo obsahuje Zerex

Zloženie Zerex tabletiek na erekciu je prírodné. Tvorí ich zmes extraktov z rastlín, rôznych vitamínov a aminokyselín.

L-arginín

L-arginín, jedna z aminokyselín, výrazne podporuje liečbu erektilnej dysfunkcie. Jeho úlohou je zvyšovať produkciu oxidu dusnatého, ktorý je kľúčový pre reguláciu krvného tlaku. Tento proces rozširuje cievy a zlepšuje krvný obeh, čo vedie k lepšiemu prekrveniu penisu a silnejšej erekcii.

Kotvičník zemný

Kotvičník zemný, známy aj pod názvom Tribulus Terrestris, je tradičná rastlina využívaná na zlepšenie sexuálnej výkonnosti u mužov. Jeho účinné látky podporujú mužské libido a stimulujú tvorbu spermií, čo ho robí obľúbeným zložením v produktoch na podporu erekcie.

Pestrec mariánsky

Výťažok z pestreca mariánskeho je jedným z hlavných zložiek kapsúl Zerex Extralong. Okrem svojich blahodárnych účinkov na pečeň je známe aj ako prostriedok na podporu erekcie a potencie. Pomáha zlepšovať prekrvenie pohlavných orgánov, čo pozitívne ovplyvňuje kvalitu erekcie.

 

Ženšen

V Zerex Extralong nájdete aj Všehoj Ázijský, známy ako Panax ginseng. Táto bylina je populárna v tradičnej ázijskej medicíne pre svoje afrodiziakálne vlastnosti a schopnosť zlepšiť funkciu pohlavných orgánov. Ženšen stimuluje nervový systém a zlepšuje vnímanie sexuálneho vzrušenia, čo vedie k omeškaniu ejakulácie a predlžuje trvanie pohlavného styku.

L-citrulín

L-citrulín je jednou z aminokyselín, ktoré prispievajú k zlepšeniu symptómov erektilnej dysfunkcie. Jeho význam spočíva v tom, že je prirodzeným zdrojom L-arginínu, čo posilňuje krvné cievy a napomáha lepšej erekcii. Okrem toho L-citrulín tiež zvyšuje sexuálnu aktivitu.

Maca peruánska

Maca peruánska, známa aj ako Lepidium meyenii, je rastlina pochádzajúca z peruánskych Ánd. Jej pôsobenie ako tzv. „Peruánskej viagry“ spočíva v zvyšovaní libida a stimulácii mužskej sexuality. Vďaka týmto vlastnostiam sa využíva aj pri problémoch s erekciou či impotenciou, známa je tiež pod názvom Žerucha peruánska.

L-lyzín

Podobne ako L-citrulín, aj L-lyzín je aminokyselina, ktorá podporuje tvorbu hormónov a ďalších látok potrebných pre sexuálnu aktivitu a vytrvalosť. Jeho účinky sú využívané pri liečbe erektilnej dysfunkcie.

Kakaovník pravý

Kakaovník pravý, konkrétne extrakt z kakaových bôbov, obsahuje teobromín, ktorý má viacero pozitívnych účinkov na ľudskú sexualitu. Pôsobí ako afrodiziakum a zvyšuje sexuálnu výkonnosť.

Schizandra čínska

Schizandra čínska, známa aj ako Schizandra chinensis, je silný antioxidant s viacerými pozitívnymi účinkami. Jej prítomnosť v kapsulách Zerex Ultragold je dôsledkom jej afrodiziakálnych účinkov, stimulácie krvného obehu a schopnosti redukovať stres, únavu a depresiu.

Vitamíny skupiny B

Zerex Ultragold obsahuje aj vitamíny skupiny B, ako je riboflavín (B2), pyridoxínhydrochlorid (B6) a kyanokobalamín (B12). Tieto vitamíny prispievajú k lepšiemu prekrveniu, zlepšeniu psychického stavu a podporujú centrálne nervové systémy, čo v konečnom dôsledku zvyšuje libido a zlepšuje erekciu, aj u starších mužov.

Meď

V Zerex Ultragold kapsulách nájdete aj meď, dôležitý stopový prvok známy pre svoje antioxidačné vlastnosti a schopnosť podporiť celkovú vitalitu.

Zinok

Zinok je známy svojím pozitívnym vplyvom na funkciu pohlavného ústrojenstva. Okrem toho, že je vynikajúcim antioxidantom, tiež podporuje správne fungovanie prostaty, a preto ho nájdete aj v kapsulách Zerex Ultragold.

 

Zerex účinky

Zerex má rôzne účinky. Vďaka skvelým vlastnostiam každej zložky prináša naozaj výnimočné účinky v oblasti potencie a erekcie.

Medzi hlavné účinky podľa výrobcu patrí:

 • zlepšenie erekcie
 • zväčšenie penisu
 • zvýšenie sexuálneho apetítu
 • predĺženie erekcie a pohlavného styku

Zlepšenie erekcie

Klasik a Ultragold patria medzi najžiadanejšie produkty tejto radu pre zlepšenie erekcie. Ich zloženie podporuje dostatočné prekrvenie ciev, čo vedie k silnejšej a kvalitnejšej erekcii.

Zväčšenie penisu

S rastom prekrvenia pohlavného údu sa nielen zlepšuje erekcia, ale tiež sa môže zväčšiť penis. V stoporenom stave sa penis predlžuje a zväčšuje, čo vedie k väčšiemu objemu a hrúbke.

Zvýšenie sexuálneho apetítu

Kotvičník zemný je známy svojím schopnosti zvýšiť hladinu mužského hormónu, testosterónu. Nízka hladina tohto hormónu môže viesť k nedostatku sexuálnej chuti. Kotvičník zemný a ďalšie zložky Zerexu podporujú sexuálny apetít a zvyšujú túžbu po pohlavnom styku.

 

Predĺženie erekcie a pohlavného styku

Silná erekcia umožňuje predĺžiť pohlavný styk, pretože určité zložky Zerexu pomáhajú ovládať ejakuláciu. To znamená, že oddialenie ejakulácie je riešením pre mužov, ktorých trápi príliš rýchle vyvrcholenie.

Ďalšie účinky Zerexu

Zerex Ultragold nie je len o zlepšovaní sexuálneho života. Obsahuje aj rôzne minerály a vitamíny, ktoré prispievajú k posilneniu imunitného systému. Celkovo vám tabletky Zerex dodajú viac energie, sexuálnu chuť, zlepšia vašu vitalitu a podporia kvalitnejšiu erekciu.

tabletky na erekciu

Má aj nežiaduce účinky?

Super je, že tento produkt sa vyznačuje minimálnymi nežiaducimi účinkami vďaka svojmu prírodnému zloženiu. Bez umelých farbív a iných chemických zložiek je telu prirodzený a ľahko stráviteľný. Ak sa však prekročí odporúčaná denná dávka, môžu sa vyskytnúť nežiaduce účinky.

Tieto prípravky nie sú vhodné pre deti, tehotné alebo dojčiace ženy. Tiež sa neodporúča kombinovať Zerex s inými liekmi na erekciu. Ak chcete podporiť jeho účinky alebo získať rýchlejší efekt, môžete sa rozhodnúť pre čisté výťažky jednotlivých zložiek, ktoré sú tiež k dispozícii.

Zerex by ste nemali užívať v prípade, že:

 • Máte problémy s krvným tlakom.
 • Trpíte vrodenou chybou srdca alebo inými ochoreniami srdca a cievami.
 • Vyskytujú sa u vás problémy so zrážaním krvi.
 • Máte diagnostikované ochorenia pečene.
 • Ste alergický na niektorú zo zložiek prípravku.

V takýchto prípadoch je lepšie konzultovať užívanie tabletiek Zerex s vaším lekárom.

Užívanie

Zerex je výživový doplnok, ktorý pre dosiahnutie plnohodnotných účinkov vyžaduje pravidelné užívanie. Aj keď nie je liekom, jednorazová dávka dokáže poskytnúť len krátkodobý účinok.

Pre dlhodobé riešenie problémov s erekciou je nevyhnutné užívať Zerex minimálne po dobu dvoch týždňov.

Dávkovanie

Dosiahnutie dlhodobých výsledkov je možné jednoduchým užívaním jednej tabletky denne počas minimálne dvoch týždňov. Ak preferujete jednorazové užitie, odporúča sa užiť jednu tabletku hodinu pred plánovaným pohlavným stykom. Však nezabudnite, že maximálna denná dávka je 2 tabletky.

Upozornenie: Dôležité je dodržiavať odporúčanú maximálnu dennú dávku. Prekročenie tohto množstva nezvýši účinnosť, ale môže viesť k nežiaducim účinkom alebo alergickým reakciám.

balenie klasik

Kde zakúpiť Zerex?

Keďže ide o kvalitný výživový doplnok na erekciu, nájdete ho aj v lekárňach.

Avšak najspoľahlivejším miestom na nákup je oficiálny internetový obchod značky Zerex. Existuje niekoľko výhod, prečo sa preferuje predaj online:

 • Nižšie náklady na distribúciu znamenajú nižšiu cenu produktu.
 • Nákup cez e-shop je rýchly, jednoduchý a diskrétny.
 • Objednané tabletky môžete mať pohodlne doma už nasledujúci deň.

Balenie a cena

Na webovej stránke značky Zerex môžete zakúpiť 12-kapsulové balenie s názvom Klasik za približne 31€.

V prípade, že máte záujem o tri najpopulárnejšie produkty – Klasik, Extralong a Ultragold – sú k dispozícii aj rôzne výhodné balíčky. Tieto balenia obsahujú 12 kapsúl Zerex Klasik PLUS, 12 kapsúl Zerex Extralong a 120-kapsulové balenie Zerex Ultragold a stoja približne okolo 89€.

 

Časté otázky o Zerexe

Na rôznych diskusných fórach sme zaznamenali množstvo otázok týkajúcich sa Zerex tabliet, ich účinkov a používania. Na základe toho sme vytvorili zhrnutie najčastejšie sa opakujúcich otázok a ich odpovedí.

Môžem užívať Zerex s alkoholom?

Často sa stáva, že romantické okamihy sú sprevádzané rôznymi alkoholickými nápojmi. Preto mnohí z vás zaujíma, či je bezpečné užívať Zerex spolu s alkoholom. Keďže Zerex neobsahuje žiadne liečivé látky a nie je liekom, jeho prírodné zloženie by nemalo mať negatívny vplyv v kombinácii s alkoholom. Avšak, aj keď výrobca neuvádza žiadne zásadné kontraindikácie, odporúča sa vyhnúť sa konzumácii alkoholu s tabletkami Zerex. Samotný alkohol totiž neprospieva erekcii.

Kto môže a kto nemôže užívať Zerex Klasik?

Zerex Klasik, ktorý zvyšuje libido a sexuálnu túžbu, je určený len pre dospelých mužov. Nie je vhodný pre ženy ani deti. Okrem toho sa neodporúča užívať Zerex v prípade, že máte nízky krvný tlak, vrodenú chybu srdca, ochorenia srdca a ciev alebo alergiu na niektorú zo zložiek prípravku. V takýchto prípadoch je vhodné poradiť sa so svojím lekárom.

Aký je rozdiel medzi krátkodobým a dlhodobým užívaním tabliet?

Pre tých, ktorí majú problémy s erekciou, je vhodné užívať Zerex dlhodobo. Dlhodobé užívanie prispieva k celkovému zlepšeniu erekcie a libida. Odporúča sa užívať Zerex pravidelne počas minimálne dvoch týždňov pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Naše skúsenosti so Zerexom

Musím uznať, že aj môj manžel a ja sme boli príjemne prekvapení účinkami Zerexu Klasik. Jeho prírodné zloženie a rýchly nástup erekcie nás naozaj oslovili. Aj keď účinnosť môže občas kolísať, väčšinou sme si všimli pozitívne výsledky. Môj manžel bol tiež spokojný, čo je pre nás obidvoch dôležité.

Môjho milého potešila hlavne rýchlosť dosiahnutia erekcie a prírodné zloženie s afrodiziakami, čo bolo pre nás veľkým plusom. Dokonca sme čítali recenzie, kde sa spomínalo, že iné značky tabliet na erekciu vyžadujú užívanie dvoch alebo viacerých tabliet, zatiaľ čo u Zerexu stačí jedna, ako je odporučené v návode.

Celkovo sme veľmi spokojní so Zerexom ako výživovým doplnkom na podporu erekcie. Pri dlhodobom užívaní manžel zaznamenal viditeľné zlepšenie, a preto by ho odporučil každému, kto má problémy s erekciou.

4.9/5 - (19 votes)

Najnovšie články

Podobné články